Kariera

W ICP gwarantujemy jedno: będziemy stawiać Państwu wyzwania i oczekiwać od Państwa rozwoju. Naszym pracownikom oferujemy możliwość wpływania na naszą działalność oraz zapewniamy im szkolenia i potrzebne wsparcie w rozwoju i zdobywaniu wiedzy. ICP zatrudniając 800 osób, w tym ponad 35 w Polsce, wypełnia różnorodne obowiązki na obszarze Europy, oferując właściwym kandydatom szerokie możliwości.

Zawsze cieszą nas podania od utalentowanych osób i, co do zasady, poszukujemy osób do pracy w następujących działach:

  • Wsparcie Techniczne i Rozwój
  • Wsparcie Klienta
  • Finanse
  • Sprzedaż i Marketing

W związku z rozwojem naszej działalności w Europie, szukamy osób z pasją, kreatywnych, posiadających wiedzę i doświadczenie – osób, które zmaksymalizują potencjał produktów i usług dla naszych klientów, detalistów i konsumentów.

Jest to najlepszy moment na dołączenie do naszej dynamicznej i innowacyjnej spółki, zatem – nawet, jeżeli aktualnie nie posiadamy wakatów – czekamy na Państwa zgłoszenia, bowiem zatrudnianie najlepszych pracowników jest kluczem do naszego sukcesu. Jeżeli uważacie Państwo, że spełniacie nasze wymagania, prosimy o kontakt i przesłanie CV w ofercie, którą z przyjemnością rozpatrzymy w świetle przyszłego zatrudnienia.